قوانین و مقررات

قوانین و شرایط فروشگاه پریفما به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد. ثبت نام و ورود در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و ثبت نام و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

ثبت سفارش

با اضافه شدن کالا به سبد خرید امکان نهایی کردن سفارش وجود دارد. مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه پریفما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مغایرت‌های احتمالی ندارد. افراد برای خرید در سایت باید فرم ثبت سفارش را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند.

 

پرداخت هزینه

پرداخت هزینه به صورت آنلاین بوده و در آینده ای نزدیک امکان پرداخت درب منزل نیز فراهم می‌شود.

 

ارسال سفارش

سفارش‌های ثبت شده پس از تایید مشتری بسته‌بندی و تحویل پست می‌شود. مشتریان می‌توانند با استفاده از کدرهگیری مرسوله از وضعیت سفارش خود مطلع شوند.

 

تعویض سفارش

در صورت هر گونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری شده که در فاکتور مشتری و فروشگاه موجود است و محصولی که برای کاربر ارسال می شود پس از احراز موضوع، کلیه هزینه های ارسال و تعویض به عهده فروشگاه بوده و فروشگاه در بازگشت و تعویض سفارش مذکور متعهد می باشد.

با توجه به امکان پٌرو آنلاین عینک‌ها، امکان تعویض به علت مغایرت عینک با فرم صورت وجود ندارد. همچنین در صورت معیوب بود کالای ارسال شده، و احرزا موضوع، حداکثر تا ۲ روز کاری، با هماهنگی بخش پشتیبانی، عودت کالا صورت می‌گیرد.

 

پٌرو آنلاین محصولات

با توجه به نو ظهور بودن تکنولوژی واقعیت افزوده، این تکنولوژی نیازمند ارتقاء بیش‌تر برای تطبیق بهتر با فضای حقیقی دارد . منطقاً مدل‌های سه بعدی قرار گرفته شده برای پٌرو تفاوت‌هایی با محصولات حقیقی دارند اما هدف، به‌کارگیری بستری برای خرید مطمعن‌تر مشتریان است. عکس‌ هر محصول به‌طور اختصاصی از خود محصول گرفته شده است و تطابق کامل با ویژگی‌های ظاهری هر محصول دارد. لازم به ذکر است که پٌرو آنلاین به جهت بررسی جزئیات دقیق محصولات نبوده و تنها جهت بررسی فرم کلی عینک و تطبیق آن با ویژگی‌های ظاهری فرد می‌باشد.

همچنین امکان استفاده از پٌرو آنلاین برای گوشی‌هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کنند فراهم است. استفاده از پٌرو آنلاین به کمک لپ‌تاپ و کامپیوتر محدودیت خاصی نداشته و تنها استفاده از وب کم می‌توان محصولات را آنلاین پٌرو نمود.