شخصیت شناسی با عینک

عینک شما، هویت شماست!

شخصیت شناسی با عینک

آنچه عینک شما می تواند به صورت مخفیانه از شخصیت شما فاش کند!

هیچ می دونستید عینکی که انتخاب می کنی ،بخشی از هویت شمارو مشخص می کنه؟!شاید کمی عجیب به نظر برسه، اما عینک اولین چیزی هست که به دیگران کمک می کنه تا چهره شما را به همراه شکل و رنگی داره، راحت تر تصور کنند.

پس اگر شما هم کنجکاو هستید تا بدانید هر شکل هندسی از فریم عینک و رنگ ها چه مفهومی دارد، تا انتهای این مقاله با پریفما همراه باشید .

انتخاب رنگ، متناسب با روحیه افراد

عرضه ی فریم های  متنوع رنگی در بازار بسیار بیشتر از رنگ های مشکی و قهوه ای نسبت به گذشته است. افرادی که در حوزه های هنری فعالیت دارند، برون گرا و گاها افراد درون نگرا در انتخاب این دسته از عینک ها تردیدی ندارند .انتخاب عینک های رنگی درطیف های گوناگون و شاد، نمایشی از توانایی ریسک و جسارت فرد است.علاوه برآن، انتخاب رنگ های شاد و جسورانه نشان دهنده  خلاقیت بالا و ایده پردازی در مقیاس بزرگ است. افراد سرشار از شور و اشتیاق،  هوشیارتر، دارای تمرکز حواس بیشتر و دارای روحیه تهاجمی هستند.

فریم رنگی عینک

فریم های طرح دار، انتخاب طلایی و اولویت دار چه افرادی با چه ویژگی های شخصیتی هستند؟

برای اغلب جوانان به خصوص خانم ها، انتخاب فریم های طرح دار نسبت به ساده در اولویت بیشتری قراردارد. علاوه برآن، افراد مسن نیز در بسیاری از موارد علاقه بسیاری به خرید عینک های طرح دار با رنگ های شاد دارند. فریم های طرح دار می توانند با زمینه های برگ، گلبرگ و طرح پلنگی باشند. فریم های طرح دار به راحتی با لباس های مختلف ست می شوند و سبب افزایش شادابی و روحیه مثبت نگری در فرد می شود .همین طور شما می تونید با در نظر گرفتن رنگ پوست که به دسته های گرم ، سرد و خنثی تقسیم میشه، به راحتی رنگ عینک را با لباس های مختلفی ست کنید.پوست های سرد، به پوست هایی گفته میشه که ترکیبی از رنگ های آبی، صورتی و قرمز هست.پوست های گرم، پوست هایی با تنالیته ی رنگ هلویی، طلایی و یا زرد هستند و پوست های خنثی در اصل ترکیبی از پوست های گرم و سرد محسوب می شوند. بنابراین شما به راحتی با انتخاب تناژ پوست می تونید انتخاب بهتری از فریم های رنگی، در صورتی که طرفدارش هستید، داشته باشید. برای مثال، برای پوست هایی که زمینه سرد دارند، رنگ های سبز، آبی ، قرمز، بنفش و صورتی انتخاب های بهتری هستند وبرای پوست های گرم، رنگ های قهوه ای، نارنجی، زرد و قرمز گزینه های مناسب تری محسوب می شوند.

فریم طرح دار

آیا افراد پرشور و ماجراجو به سراغ عینک های خلبانی می روند ؟

همانطور که در مقاله “راهنمای انتخاب عینک آفتابی متناسب با فرم صورت” نیز اشاره کردیم،عینک های خلبانی به طور کلی مناسب افرادیست که دارای صورت های مربعی و مستطیلی شکل هستند. اما به طور کلی، افرادی که دارای روحیه ی ماجراجویانه، فعال، سرشار از انرژی ونشاط هستند، بیشتر به سراغ فریم های خلبانی می روند.این سبک از عینک ها در سبک کلاسیک قرار می گیرد.

این دسته از افراد علاقه ی زیادی به در لحظه زندگی کردن دارند و معمولا تابع قوانین نیستند. انتخاب فریم خلبانی تاثیر زیادی در جلب توجه دیگران نسبت به خود در اجتماعات بزرگ دارد.

عینک خلبانی
عینک خلبانی

عینک با فریم دایره ای و گرد مناسب چه افرادی ست ؟

براساس نظرات برخی طراحان مد و عینک، فریم های دایره ای بیشتر انتخاب افرادی که در رای و تصمیم گیری های خود ثبات ندارند، هستند. شاید استفاده از اصطلاح دمدمی مزاج برای این دسته از افراد صحیح نباشد، اما این اشخاص فقط به حمایت و مراقبت بیشتری نسبت به بقیه نیاز دارند.اغلب ما عینک های دایره ای یا گرد با به عنوان عینک هری پاتر می شناسیم.فریم دایره ای یا گرد، سبک کلاسیک دارند و در گذشته محبوبیت بیشتری در بین مردم داشته است. با این وجود هنوز هم  برخی جوانان بین سی تا چهل سال علاقه ی زیادی به استفاده از فریم گرد یا دایره ای دارند.

عینک مناسب صورت گرد
عینک مناسب صورت گرد

استفاده از عینک های تزئینی مخصوص افراد با اعتماد به نفس است!

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما استفاده از عینک های تزئینی که در اغلب موارد طبی ست، رایج ترین مسئله ایست که در میان بسیاری از مردم جوامع به خصوص آقایان ،تا حد زیادی برای عناوین شغلی مختلف جا افتاده است.

به گفته گرین، این جمله که “عینک می تواند ظاهر شمارا باهوش تر نشان دهد ”  هنوز هم در باور عموم مردم صادق است. علاوه برآن، به جز عناوین شغلی و جایگاه اجتماعی،دلایل مختلفی مانند مد و نشان دادن ظاهری کامل تر خواهد داشت.

فریم های لاک پشتی مناسب برای افراد به شدت مستقل و پرجنب و جوش

فریم های لاک پشتی بسیار شیک و مناسب برای افراد جسور و غیر قابل پیش بینی  هستند.به گفته ی گینز بورگ، همیشه بیش از یک راه برای نشان دادن خلاقیت و اصالت وجود دارد. همه چیز درمورد عینک تنها مربوط به رنگ نمی شود بلکه شکل آن نیز مهم است. به گفته ی وی عینک های لاک پشتی ظاهری سرشار از جذابیت دارند و همیشه جز اصلی اصالت استایل (پوشش) محسوب می شوند .این قاب ها در میان افراد مستقل و خلاق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. انتخاب فریم لاک پشتی سبب معرفی چهره ای ماندگار و سبب متمایز کردن فرد به لحاظ ذوق هنری و سلیقه منحصر به فرد (از دیگران) می شود.فریم های لاک پشتی در اشکال هندسی ویفرر، گرد و مربعی موجود است.

فریم لاک پشتی
فریم لاک پشتی

شما می توانید با مراجعه به صفحه ی محصولات عینک آفتابی پریفما می توانید با استفاده از امکان پرو آنلاین، عینک مورد نظر خود را انتخاب و خرید بکنید.

فریم ساده برای چه اشخاصی مناسب است ؟!

بیشتر فریم هایی که تاکنون به آن اشاره شده است، بر انتخاب های  افراد خلاق دلالت داشته است.انتخاب فریم ساده بیشتر از طرف انسان های واقع بین و افرادی که بیشتر از بخش منطق مغز خود استفاده می کنند یا به سمت ریاضی یا مفاهیم علمی کشش زیادی دارند،  مورد توجه قرار می گیرد. همچنین این افراد کمتر به سبک و بیشتر به عملکرد توجه دارند، بیشتر به جزئیات توجه داشته و همواره با ظاهری ساده  و آراسته ظاهر می شوند.  

فریم های برولین (Brow line ) مخصوص بیزنس من ها !

فریم  های برولین که با نام کلاب مستر نیز معروف است که قسمت بالایی فریم قاب دارد و قسمت پایین بدون فریم است. به گفته گینز بورگ اشخاصی که از این دسته از عینک ها استفاده می کنند باهوش و شیک پوش هستند.علاوه بر آن،فریم کلاب مستر بیشتر توسط اشخاصی که در حوزه تجارت فعالیت داشته، شجاع و مستلقل بوده و شخصیت کاملی دارند، انتخاب می شود. اگر شما هم از فریم کلاب مستر استفاده می کنید یعنی بدون ترس در روابط اجتماعی خود اظهار نظر می کنید بدون آنکه تحت تاثیر نفس خود در شرایط مختلف قرار بگیرد و به راحتی بر روی منابع مالی خود کنترل و برنامه ریزی دارید.

علاقه بیزینس من ها به استفاده از فریم های کلاب مستر باورنکردنی ست!!

پیشنهاد می کنیم برای مشاهده محصولات متنوع و پرو مجازی عینک آفتابی به صفحه محصولات مراجعه کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.